Podívejte se, jak připravujeme
přívětivý domov
v krásném prostředí

Profesionalita, laskavost, respekt a spokojený klient,
to jsou naše cíle při realizaci Rezidence Cézava.

PRŮBĚH VÝSTAVBY REZIDENCE CÉZAVA

TAKTO PRO VÁS V ÚJEZDU U BRNA STAVÍME REZIDENCI CÉZAVA


Projděte si s námi postup výstavby Rezidence od prvních prací až po aktuální stav na stavbě

NOVINKY Z PŘÍPRAVY REZIDENCE CÉZAVA

PODÍVEJTE SE S NÁMI NA DŮLEŽITÉ MOMENTY ZE ZRODU REZIDENCE CÉZAVA


Přípravy tak rozsáhlého projektu, jako je Rezidence Cézava, vyžadují souhru mnoha různorodých profesionálů v každodenní, velmi detailní práci. Chceme se s Vámi podělit o některé zásadní momenty, které tato práce přináší.

15. 12. 2022 Rok 2022 na Rezidenci Cézava

Podívejte se, co všechno jsme zvládli na Rezidenci Cézava za uplynulý rok 2022.

24. 6. 2022 Takto probíhá betonování stropů

Výstavba rezidence jede na plné obrátky i přesto, že denní teploty dosahují 36 °C. Některé práce tak lze provádět pouze časně z rána. Jako třeba betonáž stropu prvního patra, kterou jsme provedli koncem června. Podívejte se s námi na krátký sestřih, jak pokračujeme ve výstavbě. Co říkáte, jde nám práce od ruky?

27. 5. 2022 o nás napsali v deníku Právo

Rezidence Cézava je významný projekt v rámci Jižní Moravy i celé republiky. Toho si všímají také redakce českých deníků. O Rezidenci Cézava se tak objevují zmínky na stránkách celostátního deníku Právo, který náš projekt představil svým čtenářům.

25. 5. 2022 proběhl Den Otevřené stavby

Jsme rádi, že jsme mohli veřejně představit postup výstavby Rezidence Cézava na Dni otevřené stavby. Zúčastnila se také starostka Újezdu Marie Kozáková. „Může se zdát, že když v Újezdu dům seniorů máme, je to dostatečné. My ale vnímáme Rezidenci Cézava v širším kontextu celé brněnské a jihomoravské oblasti, kde je podobný typ služeb stále velmi potřebný“, řekla paní starostka a popřála nám štěstí s pokračováním stavby.

16. 3. 2022 jsme navázali spolupráci s provozovatelem oddělení DZR

Po měsících společné přípravy projektu a slaďování pohledů na spolupráci a společné cíle jsme se dohodli se společností Senior Komplex. Ta převezme správu části „Domov Alzheimer“ v Rezidenci Cézava. Těší nás, že klientům můžeme nabídnout péči od tohoto zkušeného a renomovaného partnera, který v České republice již provozuje 5 podobných zařízení.